Eğlence

Fun Loft

Funloft Eğlence Merkezi’nin ilk şubesi 2012 yılında Kavacık Acrloft AVM içerisinde 3.000 m2’lik bir alanda hizmet vermeye başladı. Bu süreçte iyileştirme ve geliştirmeler ile tek lokasyonda hizmet vermeye devam eden Funloft sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmek için seçici davranarak ikinci şubesini Zorlu Center’de kendine özel 400 m2’lik teras alanı dahil 2.200 m2’lik bir alanda 2015 yılı Mayıs ayında açtı.

http://www.funloft.com.tr
0 216 680 71 71
Acarlar Mah. Polonez Bağlantı Yolu Kamer Çıkmazı No:2/29 34000 Beykoz/İSTANBUL

Fun Loft (Zorlu Center)

"Burada Mutluyuz!" sloganından da anlaşılacağı gibi Funloft’un tutkusu gelen herkesin buradan mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Bunun için de en iyi yaptığı şeyi yani eğlenceyi her karesinde gelenlere sunar.

Güvenlik ve hijyen Funloft için çok önemlidir. Pasta keserken çocuğa özel hazırlanmış keskin olmayan bıçak verilmesinden mobilyaların tasarımına kadar Funloft'un her noktasında güvenli bir ortamın tasarlanması ile birlikte yurtdışından özel getirilen malzemeler sayesinde hijyen en üst seviyede tutulmaktadır. Bunun için de işin ehli ve güvenilir personelleri ile bu yolda birlikte yürür.

Funloft olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını uzmanlarımız ile birlikte detaylı olarak analiz ettiğimiz üç senelik süreçte ailelerin çocukları ile birlikte eğlendikleri, motive oldukları ve sosyalleştikleri bu ortama Zorlu Center lokasyonu ile birlikte yeni projelerimizi de ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.

http://www.funloft.com.tr
0 850 532 43 86
Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul (+1 köprü katında Eataly ile Crate&Barrel arasında yer almaktadır.)